dziga: (doll)
Другий сезон починається у День закоханих 2014!
Юху!!!!!
Чекаю!!!
dziga: (biaritz)
Тільки 15 грудня, може, і рано підбивати підсумки року, але є час зробити це саме зараз, тож користуюся цим шансом!

Поїхали )

мовне

Dec. 13th, 2013 01:50 pm
dziga: (doll)
Сьогодні телефонували з садка, питали, чи потрібен нам перекладач на першу зустріч. Я кажу, не знаю, може, я чогось і не зрозумію ( при чому говоримо на шведській, я все розумію, нічого не перепитую, але...) потім мене питають, з якої мови перекладача шукати. З української, відповідаю я. Ну, хай шукають! Побачимо, може, і знайдуть. До лікарки, до якої ми ходили, коли я була вагітна, теж перекладача викликали, тоді не знайшли з української, тож запросили з російської. Та перекладачка не прийшла, ми дуже вдало справилися самі, лікарка дивувалася, чому ми взагалі про переклад просили. Та хто ж знав, що навіть на таку делікатну тему ми зможемо на шведській впоратися.
Ще тут за законом до дитини в садок і вшколу раз на тиждень має приходити вчитель-носій рідної мови дитини. Побачимо, як з цим буде для нас. Ще в Стоці, може, і нашли б когось, а тут.... побачимо!
dziga: (reading_is_sexy)
Щось в цьому році я дуже мало писала, що я читаю, рік уже завершується, тож почну наздолужувати і напишу, що прочитала нещодавно.

отже мої враження від прочитаного )
dziga: (biaritz)
Я ще ніколи так не пишалася нашими людьми, навіть в 2004 було інакше, може, через те, що сама була на Майдані. Та стільки як зараз я ніколи не плакала від розчулення. Треба збирати всі ці історії про таксистів, продавців, про вогонь, який зігріває Беркут, про людей, які співають в метро, про того працівника метрополітену, який закликав пасажирів вийти на Майдан, про всіх- всіх вас, які мають єдину силу - віру в свою правоту.
Я дуже-дуже рідко молюся, але зараз реально хочеться молитися за кожну людину там.
І хочеться вірити в Диво. Таке от прекрасне Різдвяне Диво - добро переможе зло. Так просто.
Бо так має бути.
Я цього дуже хочу.
dziga: (doll)
Originally posted by [livejournal.com profile] lad_dal_lad_dal at Беркут.net - про що пишуть в мережі бійці Берукта та ВВ
Паралельний інтернет. Зовсім не пересікається з моїм інтернетом. Провів кілька годин досліджуючи пабліки і відкриті особисті сторінки співробітників Беркуту, бійців Барсу, Тигру та інших ВВшних підрозділів. А також звичайних ментів

blAYX2M1xpo
Фото - Текст )
dziga: (biaritz)
Нагородження вже подивилися (одним оком, наскільки мала дозволяла), а вже зараз дивимося офіційний банкет в Блакитній Залі Ратуші, а мала спить, так що є всі шанси подивитися нормально.
Як же все тут фантасично! Я цілий рік чекаю, щоб подивитися на це диво - щасливі усміхнені люди, красиві, розумні, з сімями. Шведи роблять дуже цікаву і пізнавальну програму. Так, щойно показували маму Майкла Левітта (лауреата з хімії), їй 98 років (!!!), вона прилетіла з Лондона в Стокгольм, у неї є твіттер (!!!), першим ділом, що вона зробила, коли їй зателефонував син повідомити про свою перемогу - написала в твіттер! Звісно, казала, що дитя її з народження було особливе і всім цікавилося, і вміло на усьому фокусуватися. (Мами такі мами, наші ж діти такі ж бо геніальні...)

Це нагородження трохи особливе - нема ні Кронпринцеси Вікторії, ні Принцеси Мадлени (перша полетіла в ПАР на поховання Мандели, а друга вже настільки вагітна. що не змогла прилетіти з Нью-Йорка, де живе зі своїм чоловіком-американським мільйонером.

Ще тут є традиція - в лото можна виграти запрошення на банкет простому смертному (точніше парі смертних). Тоді парі дається достатня сума грошей, щоб прожити достойно в Стокгольмі, плюс вбрання для переможців шиє сам Ларс Валлін! Цього року виграла цікава пара - швед і його дівчина з Тайланда, у них недавно народилася трійня, так що завдяки нобелю батьки мають шанс реально відпочити)) Дуже красиве плаття Валлін їй пошив, та й вона дуже мила, як з картинки.

А взагалі це така краса - розглядати сукні і зачіски можна годинами!

За статистикою, нобелівські лауретати в основному діти-одиначки, тобто у них нема ні сестер ні братів, ще у космонавтів така статистика, так що у нашої Вероніки є всі шанси стати або космонавтом або виграти Нобель:))

Все я дивлюся далі!

От як ми дивимося
nobel

ПС: а Т. вже цього року щасливий! Його улюблений економіст, лекції якого він прослухав "до дір", отримав Нобеля. Він справді дуже милий (Т. і мене заставляв його слухати, так що я знаю:) і я за нього щиро радію)

І так, я вірю, що колись побуваю на цьому банкеті (і не через лото)!
dziga: (jumping)
Вчора ми купили ялинку!
Вероніці було стільки щастя, що це треба було бачити, вона тепер щоразу як її бачить, плескає в долоні, потім проситься на руки, щоб погладити колючки)) Мабуть, на руках їй якось не страшно гладити цього колючого монстра.
ось красуня )
dziga: (bw_cigar)
Вчора подивилися цей абсолютно фантастичний фільм.
Фільм, який торкається теми пам"яті про диктатуру Салазара в Португалії. Тут зіштовхуються історії трьох поколінь - і жертв, і злочинців, і свідків. Важкий історичний досвід закутаний в мереживо з почуттів, сподівань і загадкових збігів.
Особливо насторожує актуальність у ці буремні для україни часи.
На моглилі одного з героїв вигравіювано напис: "If dictatorship is a fate, revolution is a duty". Важко не погодитися, але з іншого боку я дуже добре памятаю відомий вислів Орвелла: “One does not establish a dictatorship in order to safeguard a revolution; one makes the revolution in order to establish the dictatorship.”
Втім, як завжди є шанс на позитивні зміни.
Диктатуру в Португалії все ж було повалено.
dziga: (biaritz)
Ви вже всі нас бачили в ФБ, але для себе запощу ще тут.
Заберу з ФБ і підпис: "Нас лише троє українців у маленькому шведському місті Вернамо, але ми усі підтримуємо вас на Майдані! Бережіть себе, друзі! Ми з вами!"
Я не знаю, що буде на Майдані сьогодні, але я вірю в Дива.
Друзі, бережіть себе! Абсолютно нічого нема ціннішого за вас.
we_maidan
dziga: (kangoo_cute)
Колись я думала, що на рік малої я напишу великий пост, де поділюся усіма своїми враженнями щодо своєї нової ролі - мами. І от рік вже давно минув, а думок про цю роль якось... нема)) Ні, вони в мене були і в місяць малої, і в два, от тоді б я могла дуже-дуже багато написати, а зараз - жодних думок!

Та пост я таки напишу (бо дитя нарешті заснуло і я настільки виснажена нашим малим енерджайзером-несплюхом, що мені більше нічого не можеться, окрім як пости писати).
кому цікаво багато мамських літер під кат )
dziga: (doll)
У мене є ідея-фікс, що коли-небудь Равленя прочитає мій жж)) краще б це було, коли вона буде доросла)
Я б дуже хотіла почитати жж своєї мами, наприклад! Впевнена, що відкрилося б багато непізнаних сторін мамусіка.
Ех, а я його постійно закрити хочу. Хоч роздруковую кожен рік і рукописи наче не горять, але.... хай поки буде))
dziga: (doll)
Боже, а я навіть не художник))))
Бідний Т.))))


Originally posted by [livejournal.com profile] bonpotter at почему жена-художник - горе в семье ))
qe-23NHqLkc

пи.си. может, кто-то не успевает, как и я, родить первенца в 17. не печальтесь, вы не одна такая неудачница )))

Кава

Dec. 3rd, 2013 08:33 pm
dziga: (jumping)
Лікуюся я тут від листопадно-грудневої депресії Надійчиними кавовими історіями, і так лікуюся і надихаюся, що замовила собі Різдвяний пакунок кави з мого найулюбленішого кавного магазину!

Юху! Наша кава тепер летить з далекого туманного Альбіону в інший не менш туманний майже-Альбіон!

image
dziga: (Default)


Вчера я улетел из Киева в Москву, к сожалению, много дел, которые не могу отложить. В Киеве у меня остались знакомые ребята, которые занимаются фотографией и сейчас снимают события в городе. Я попросил их сделать репортаж о том, что вчера вечером происходило на Майдане и как он устроен.

Советую подписаться на их Фейсбук, чтобы следить за событиями в Киеве. Если вам нужны фотографии для публикации в СМИ, если вам нужны прямые руки и журналисты в Киеве - пишите им.

А сейчас про то, как работает Майдан.

Читать далее… )

post

Dec. 3rd, 2013 12:36 pm
dziga: (doll)
Originally posted by [livejournal.com profile] gvirinko at post
Переклала сьогоднішню статтю в Spiegel про події в Україні. Не судіть суворо, але помилки завжда рада повиправляти :)

Україна: Вотум недовіри може скинути режим Януковича
Повідомляє з Києва Benjamin Bidder

Напруження у Києві: Опозиція хоче винести сьогодні в Парламенті пропозицію щодо вотума недовіри прем’єру і другу Росії Азарову. І коли це станеться, тоді коаліція Віталія Клічко поставить режим Януковича на коліна.Із чаєм та спільним співом пісень української рок-зірки “Океан Ельзи”  вони змогли провести ніч у теплі. У Київ прийшов крижаний вітер. Температура на Майдані, площі Незалежності у центрі Київа, падала до мінус 5.

Ранок, ще не розвиднілось. Андрій, студент університету ім. Тараса Шевченка, намагається зігрітись, тримаючи руки над невеличким імпровізованим багаттям у металічній бочці. Він не спав всю ніч, разом з іншими. Близько тисячі людей охороняли Майдан уночі. Андрій на ногах з неділі, як і сотні тисяч інших людей, які протестують проти курсу президента Віктора Януковича. Андрію 20 років. Як і більшість людей його покоління, він хоче зближення своєї держави з ЄС. На вулицю його привели брутальні дії міліції проти демонстрантів в ніч на суботу. “Я не хочу жити у поліцейській державі”, - каже Андрій. І: “Янукович і його уряд мусять піти”.

Read more... )
dziga: (cat)
Як це підло і ницо...
Весь день хочеться тільки плакати.
Покидьки. Ну, покидьки ж...
Іду у внутрішню еміграцію, вийду на звязок, як знайдуться десь сили.
dziga: (me_flying)
Мала витягла з коробки пачку листівок, вибрала з пачки Кортасара і ніжно його цілує.
Обожнюю!


Ага, вже до мене несе) мабуть, і мені треба цілувати.
dziga: (doll)
Originally posted by [livejournal.com profile] ledilid at Вільнюс. 28 листопада
Продовжуємо не зовсім прямі трансляції з Вільнюса)

 photo Vilnius_d2_LJ_8.jpg

Дарма все-таки на нашого президента зводять наклепи, буцімто він боягуз. Хай гелікоптер стоїть без діла, хай яйця перетворюються в тупі важкі предмети, а від авта до кабінету проводжає батальйон бодігардів, але принаймні сорому Янукович не боїться.

Півроку водити за ніс усю Європу. Обнадіяти нібито недурних же людей так, що ті вже чіпляли собі на погони чергову зірочку (видерти Україну з чіпких рученят Путєна, як з'ясувалося, прагнули не лише наші найближчі сусіди на кшталт Польщі чи Литви, а й навіть лєпша подруга самого ВВП Ангела Меркель). А потім насцяти плюнути всім цим наївнякам у душу, розвернутися на 180 градусів і показати голу дупу заявити, що Європа зажала $165 мільярдів на розвиток наших найкращих у світі холодильників, а тому ніхто нікуди вже не йде і взагалі, привіт вам від Володимира Володимировича.
 photo Vilnius_d2_LJ_11.jpg

І після цього всього з'явитися перед очі трьох десятків розгніваних чоловіків та жінок з недбалою посмішечкою — вчинок не крадія шапок, но мужа.

Ви не повірите, але є ще в ЄС люди, які не втратили надії на диво. Ну або принаймні роблять такий вигляд. Президент Литви Даля Грібаускайте, чекаючи на приїзд Януковича, заявила, що «ситуація щодо України остаточно проясниться 29 листопада після обіду». Плюнь Євросоюзу в очі, утреться й скаже «Божа роса»...
Правда, фрау Меркель виявилася більш цинічною і прямо сказала, що «надії більше нема».

Текст, фото і лучі приємностей організаторам )


Нічний проспект Гедиміна
 photo Vilnius_d2_LJ_19.jpg

Далі буде, залишайтеся з нами))

Profile

dziga: (Default)
dziga

May 2014

S M T W T F S
     12 3
45678910
1112131415 1617
18192021222324
25262728293031

Syndicate

RSS Atom

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 23rd, 2017 07:57 pm
Powered by Dreamwidth Studios